Dostawa i zwroty

Zamówienia wysyłane są pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Zamówienia wysyłane w jednym czasie - w jednej paczce - wysyłane są bez dodatkowych kosztów, pokrywają Państwo jedynie koszt pojedynczej przesyłki.

Termin realizacji

Czas liczony od dnia akceptacji projektu do dnia podjęcia przesyłki przez kuriera. Zamówienia wykonywane są w czasie około 5 dni roboczych.

Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Wykonywane przez nas artykuły są wytwarzane na indywidualne zamówienie, spersonalizowane nieodwracalnie danymi klienta, w związku z tym dla takich artukułów nie przyjmujemy zwrotów, zgodnie z DZIENNIKIEM USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 24 czerwca 2014 r.Poz. 827 USTAWY z dnia 30 maja 2014 r.o prawach konsumenta Rozdział 4 - Prawo odstąpienia od umowy Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: pkt. 1 o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; pkt. 3 w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;